TELEFON: 
777882332

E-MAIL:        
joga999@volny.cz

  HLAVNÍ
PRÁVĚ TEĎ
AKCE
ZAČÁTEK
PRAVIDELNĚ
V PŘÍRODĚ
LETNÍ
GALERIE
PŘIHLÁŠENÍ

DYNAMICKÁ JÓGA

SPRÁVNĚ KOORDINOVAT POHYB, REAGOVAT PŘIMĚŘENOU SILOU, POTLAČOVAT NADMĚRNÉ POHYBY, POHYB RYTMIZOVAT. TO VŠE SE ODEHRÁVÁ V NAŠEM MOZKU, NE JEN VE SVALECH


DYNAMICKÁ VINYASA JÓGA - TĚLO V POHYBU

NAŠE POHYBY JSOU OD PŘÍRODY PLYNULÉ. V DYNAMICKÉ JÓZE PŘECHÁZÍME PLYNULE OD JEDNÉ ÁSÁNY KE DRUHÉ.KLADEME DŮRAZ NA PŘIROZENOST A NA

PŘIROZENÝ POHYB:

NAŠÍM CÍLEM JE DÁT SVÉMU TĚLU DOSTATEK PŘIROZENÉHO POHYBU. - VIDEO KAŽDÝ POHYB PŘITOM KOORDINUJEME PODLE RYTMU SVÉHO DECHU.JEDNOTLIVÉ DYNAMICKÉ POLOHY NÁS ROZDÝCHAJÍ. PŘEDEVŠÍM CÍTÍME PLNÝ A RYTMICKÝ DECH, PŘI KTERÉM JSOU VYUŽITY VŠECHNY ČÁSTI PLIC A KTERÝ ZAJIŠŤUJE VĚTŠÍ PŘÍSUN KYSLÍKU. DYNAMICKÉ CVIČENÍ VÁS NAUČÍ, JAK DOPLNIT TĚLU ENERGII A OVLÁDNOUT DUŠEVNÍ STAV. POMOCÍ DYNAMICKÉHO CVIČENÍ ZKLIDNÍTE NEUSTÁLÝ TOK VAŠICH MYŠLENEK A EMOCÍ A POCÍTÍTE NAPROSTOU VYROVNANOST.

DÝCHÁNÍ:

SOUSTŘEĎTE SE NA VLASTNÍ DECH. DOVOLTE SVÉMU DECHU, ABY DO VÁS VSTOUPIL. NEPŘEDBÍHEJTE SVŮJ DECH, ANI SE ZA SVÝM DECHEM NEZPOŽĎUJTE. POSTUPUJTE SPOLU SE SVÝM DECHEM. POHYBUJTE SE SPOLU SE SVÝM DECHEM. S KAŽDÝM NADECHNUTÍM VSTUPUJTE DO SEBE A S KAŽDÝM VYDECHNUTÍM ZE SEBE ZASE VYSTUPUJTE. VŠE JE JEN NÁDECH A VÝDECH. TO JE JEDNA Z CEST K OPRAVDOVÉMU DUŠEVNÍMU UVOLNĚNÍ, KTEROU STOJÍ ZA TO POZNAT.

PRO KOHO JE CVIČENÍ URČENO:

DYNAMICKÁ JÓGA JE TRADIČNÍ SYSTÉM JÓGOVÉHO VÝCVIKU, KTERÝ JE CHARAKTERISTICKÝ DYNAMICKÝM CVIČENÍM ÁSAN, VHODNÝM SPÍŠE PRO LIDI MLADŠÍHO A STŘEDNÍHO VĚKU, KTEŘÍ MAJÍ RÁDI FYZICKOU AKTIVITU A NETRPÍ ZÁVAŽNĚJŠÍMI ZDRAVOTNÍMI POTÍŽEMI.

CO JE MÁ OSOBNOST ? PROSTĚ ČISTÉ BYTÍ !
( EDUARD TOMÁŠ: 999 OTÁZEK A ODPOVĚDÍ NA CESTĚ POZNÁNÍ )